Förtroendevalda i Kalmar kommun

Anna Johansson (S)

Bild på Anna Johansson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Dahmska stiftelsen å Stensberg Ledamot 2021-10-25 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31