Förtroendevalda i Kalmar kommun

Anna Eskilsson (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-08-01 2022-10-16
Pensionärsrådet Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Södermöre kommundelsnämnd 2:e vice ordf 2019-01-01 2022-12-31
Tillgänglighetsråd Ledamot 2019-01-01 2022-12-31