Krister Thornberg (-)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kalmar Vatten AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-16
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Servicenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31