Förtroendevalda i Kalmar kommun

Karin Karlsson (KD)

Kontaktinformation

E-post:
karin.e.karlsson@kristdemokraterna.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Donationskommittén för samfonder Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kalmarsunds gymnasieförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunalförbundet Kalmarsundsregionens Renhållare Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14