Lisa Jalmander (M)

Bild på Lisa Jalmander

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Destination Kalmar AB Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-09
Socialnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Tillgänglighetsråd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31