Ingvar Nilsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-08-26 - 2022-10-14
Vatten- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31