Förtroendevalda i Kalmar kommun

Lizzie Gandskog (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Politiska sekreterare Pol. Sekreterare 2019-01-01 - 2022-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31