Förtroendevalda i Kalmar kommun

Jessica Bergsjö (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31
KIFAB i Kalmar AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31