Förtroendevalda i Kalmar kommun

Tobias Radhe (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kalmarsunds gymnasieförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31