Förtroendevalda i Kalmar kommun

Kalle Lundström (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31