Förtroendevalda i Kalmar kommun

Curt Gustafsson (SD)

Bild på Curt Gustafsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kalmar Science Park AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31