Förtroendevalda i Kalmar kommun

Annica Portland Bengtsson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31