Förtroendevalda i Kalmar kommun

Krister Thornberg (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-09
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Servicenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31