Förtroendevalda i Kalmar kommun

Pernilla Andersson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kalmarhem AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-11-17 - 2022-10-14