Maria Kehagia (S)

Bild på Maria Kehagia

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-08-26 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31