Förtroendevalda i Kalmar kommun

Susanne Eliasson (M)

Bild på Susanne Eliasson

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Donationskommittén för samfonder Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kalmar Kommunbolag AB ers Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kalmarsunds gymnasieförbund Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Vigselförrättare borglig Vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31