Förtroendevalda i Kalmar kommun

Micael Foghagen (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2015-09-29 - 2018-12-31