Förtroendevalda i Kalmar kommun

Tove Jansson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kalmarhem AB Ledamot 2017-09-25 - 2019-05-01
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14