Förtroendevalda i Kalmar kommun

Veronica Selén Ericsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
veronica.selen-ericsson@telia.com

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31