Petra Gustafsson (SD)

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare Gruppledare 2019-01-01 - 2022-12-31
KIFAB i Kalmar AB Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-09
Omsorgsnämnden Ledamot 2020-09-28 - 2022-12-31
Politiska sekreterare Pol. Sekreterare 2019-01-01 - 2022-12-31