Förtroendevalda i Kalmar kommun

Anna Johansson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31