Förtroendevalda i Kalmar kommun

Helena Olsson (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2017-01-30 - 2018-12-31
Donationskommittén för samfonder Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2016-01-26 - 2018-12-31