Förtroendevalda i Kalmar kommun

Michael Nilsson (L)

Kontaktinformation

Telefon:
076-1610043 (mobil)

E-post:
michael.polsekfp@liberalerna.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Politiska sekreterare Pol. Sekreterare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31