Förtroendevalda i Kalmar kommun

Gunnar Olsson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunalförbundet Kalmarsundsregionens Renhållare Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14