Förtroendevalda i Kalmar kommun

Daniel Abrahamsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.abrahamsson@ltkalmar.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2016-05-30 - 2018-12-31