Förtroendevalda i Kalmar kommun

Ylva Hällblad (S)

Kontaktinformation

E-post:
y.hallblad@gmail.com

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Donationskommittén för samfonder Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kalmarsunds gymnasieförbund Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14